بازی با کتاب در بخش کودک کتابخانه فاضلین نراقی شهر نراق «ک مثل کتاب» عنوان یک بازی با کتاب‌ها است که در بخش کودک کتابخانه فاضلین نراقی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، «ک مثل کتاب» عنوان یک فعالیت بازی با کتاب‌ها است که در بخش کودک کتابخانه عمومی فاضلین نراقی شهر نراق برگزار می شود.
مریم قجری، کتابدار کتابخانه فاضلین نراقی در توضیح این فعالیت گفت: به منظور آشنایی اعضاء با عناوین مختلف کتاب ها و موضوعات آن، این فعالیت در کتابخانه اجرا می شود.
قجری افزود: نحوه این بازی بدین صورت است که کتابدار عنوان یک کتاب را نام می برد و اعضاء باید با حرف آخر کتابی که کتابدار نام برده است، اسم کتابی دیگر را بگویند و به همین ترتیب بازی ادامه می یابد.
وی خاطرنشان کرد: هر عضوی بدون مراجعه به قفسه عنوان کتاب را بگوید دو امتیاز و در صورتی که اعضا با مراجعه به قفسه، کتابی با حرف آخر عنوان کتاب قبلی ارائه دهند یک امتیاز می‌گیرند.
کتابدار کتابخانه فاضلین نراقی گفت: این فعالیت باعث می شود  کودکان با عنوین مختلف کتاب‌ها و موضوعات آن آشنا شوند و انجام این بازی به دلیل به هم ریخته شدن قفسه کتابها، زمانی توصیه می شود که بخش کودک احتیاج به مرتب سازی دارد.


منبع: دلیجان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 99
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما