ویژه برنامه‌های جشنواره رضوی در کتابخانه شهدای هندودر با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان، ویژه برنامه های جشنواره رضوی در کتابخانه شهدای هندودر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان، ویژه برنامه‌های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهدای شهر هندودر برگزار شد.
با حضور اعضای فعال، جمع خوانی کتاب های و «مسافرهشتم» و «کاش تو را می دیدم» در بخش کودک کتابخانه انجام پذیرفت و قصه های کتاب «مژده گل: داستانهایی ازامام رضا(ع)» توسط اعضاء به صورت گروهی خوانده شد
در ادامه اعضای کودک با الهام گرفتن از قصه های این کتابها، در مسابقه نقاشی جشنواره رضوی شرکت نمودند و اعضای نوجوان نیز با خواندن بخش هایی از کتابهای «ای کاش تو را می دیدم» و «مسافرهشتم» درمسابقه کتابخوانی شرکت کردند.
همچنین با حضور اعضای فعال نشست کتاب‌خوان با هدف معرفی کتب این جشنواره درکتابخانه شهدای هندودر برگزار گردید و شرکت کنندگان به معرفی کتب این جشنواره پرداختند.
زهرا عرفانی پور مسئول کتابخانه شهدای هندودر در این خصوص گفت: این جشنواره که به منظور ترویج فرهنگ رضوی و گسترش کتابخوانی و بهره مندی ازسیره پاک معصومین(ع) به ویژه امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) از طریق مطالعه کتابهای مرتبط با ایشان جشنواره رضوی در حال برگزاری است، از سوی اعضای کتابخانه با استقبال زیادی مواجه شده است.منبع: شازند
 
تعداد بازديد اين صفحه: 148
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما