جمع خوانی کتاب «14 قصه از 14 معصوم(ع)» در کتابخانه علامه دلیجانی به مناسبت عید غدیر، کتاب «14 قصه از 14 معصوم(ع)» در کتابخانه علامه دلیجانی جمع خوانی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، به مناسبت عید غدیر، کتاب «14 قصه از 14 معصوم(ع): امام علی(ع)» نوشته حسین فتاحی در کتابخانه عمومی علامه عبدالهادی دلیجانی معرفی و جمع خوانی شد.
زینب سادات سیدی، مسئول کتابخانه علامه دلیجانی گفت: این مجموعه کتاب ها که برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته شده اند در چهارده جلد جداگانه منتشر شده است. کتاب هایی که هر یک گویای زندگی یکی از ائمه اطهار هستند و تالیف آنها را حسین فتاحی و تصویرگری آن را هم محمد رضا دادگر برعهده داشته است.
سیدی افزود: از بارزترین ویژگی این داستان ها می توان به زبان ساده ای اشاره کرد که در آنها به کار رفته و به دلیل همین سادگی، داستان ها برای کودکان دبستانی قابل درک و جذاب شده اند. نویسنده این کتاب، ضمن رعایت سندیت وقایع تاریخی هر داستان و ذکر نام دقیق شخصیت ها، مکان ها و تاریخ ها، سعی کرده تا جنبه داستانی آثار مورد نظر را هم نادیده نگیرد.
وی خاطرنشان کرد: از این طریق علاوه بر بازنگری حوادث و شرح زیبایی های زندگی چهارده معصوم(ع)، خواننده به پیگیری هر داستان و مراجعه به کتاب بعدی تشویق می شود.


منبع: دلیجان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 96
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما