انجمن کتابخانه‌های عمومی خمین و قورچی باشی برگزار شد جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان خمین و شهر قورچی باشی به صورت مشترک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، با حضور فرماندار و اعضاء، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان خمین و شهر قورچی باشی به صورت مشترک در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
در ابتدای جلسه حیدری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن ارائه پیگیری‌های انجام شده در خصوص مصوبات جلسه گذشته، دستور کار جلسه را مطرح کرد.
در ادامه طهرانی فرماندار خمین مطالبی در خصوص اهمیت کتاب و کتابخوانی بیان کرد و خواستار حضور کتابداران در سطح مدارس جهت انجام فعالیتهای فرهنگی مناسب شد.
در این جلسه مصوب شد برنامه های فرهنگی مناسب در زمینه عفاف و حجاب در سطح کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار شود و  شهرداری و شورای شهر در خصوص بحث واگذاری زمین در پارک فضیلت جهت ساخت کتابخانه سرداران شهید اقدامات لازم را انجام دهند.
همچنین در خصوص حضور پارکبان در پارک شهید بهشتی و پارک اداری اقدامات لازم صورت پذیرد و کتابداران شهرستان همزمان با بازگشایی مدارس، جهت انجام فعالیتهای فرهنگی در سطح مدارس حضور پیدا کنند.


منبع: خمین
 
تعداد بازديد اين صفحه: 108
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما