کارگاه آموزشی «مهارت‌های فرزندپروری» در کتابخانه شهدای سنجان با حضور بانوان شهر اراک، کارگاه آموزشی «مهارت‌های فرزندپروری» در کتابخانه شهدای سنجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، با حضور بانوان شهر اراک، کارگاه آموزشی «مهارت‌های فرزندپروری» در کتابخانه عمومی شهدای سنجان برگزار شد.
مرضیه بخشنده مسئول کتابخانه شهدای سنجان گفت: کارگاه های آموزشی مهارتهای فرزند پروری با هدف ارائه آموزش‌های لازم در خصوص شیوه صحیح تربیت کودک از دیدگاه قرآن، سنت و روانشناسی درایام تابستان با حضور کارشناس بهزیستی و بانوان منطقه سنجان برگزار می شود.
بخشنده افزود: تربیت فرزند، تربیت خود انسان است، بنابراین اگر والدین خودشان را به خوبی تربیت کنند، از اصول و خصیصه‌های رشدی کودک آگاهی داشته باشند و بدانند در مقابل هر رفتار فرزند، چه واکنشی از خود بروز دهند و از تکنیک‌‌های فرزندپروری مطلع باشند؛ از تربیت فرزندانشان و رفتار مناسب آنان لذت برده و رابطه متقابل خوبی با کودک برقرار خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: تکنیک‌های فرزندپروری روشی است که با کمک آن، والدین می‌توانند بهتر و مؤثرتر با فرزندان خود برخورد کنند.
مسئول کتابخانه شهدای سنجان گفت: این کارگاه‌ها در 4 مرحله از ابتدای امسال برنامه ریزی شده که مرحله اول با رویکرد امور مذهبی و دینی، مرحله دوم با رویکرد امور تربیتی، مرحله سوم با رویکرد بازی و سرگرمی و مرحله چهارم با رویکرد مهارت‌های ارتباطی و آموزش‌های شهروندی اجرا می شود.


منبع: اراک
 
تعداد بازديد اين صفحه: 95
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما