نشست کتاب‌خوان عفاف و حجاب در کتابخانه شهدای سنجان اراک مسئول کتابخانه شهدای سنجان اراک از برگزاری نشست کتاب‌خوان عفاف و حجاب در این کتابخانه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، مسئول کتابخانه عمومی شهدای سنجان شهر اراک از برگزاری نشست کتاب‌خوان عفاف و حجاب در این کتابخانه خبر داد.
مرضیه بخشنده مسئول کتابخانه شهدای سنجان گفت: به منظور پاسداشت اندیشه و گرامیداشت شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و سایر شهدای مسیر عفاف و پاکدامنی و 21 تیر، سالروز حمله رژیم پهلوی به معترضان کشف حجاب در سال 1315، از 19 تا 25 تیر به نام "هفته عفاف و حجاب" نامگذاری شده است .
بخشنده افزود: در همین راستا، کارگاه آموزشی با موضوع "حجاب و عفاف" ویژه بانوان منطقه سنجان با حضور کارشناس بسیج خواهران این منطقه برگزار شد و در حاشیه این کارگاه آموزشی، کتابهایی در این زمینه در قالب نشست کتاب‌خوان معرفی  گردید.
در این نشست «پرسمان حجاب» نوشته حسن مهدی زاده، توسط فاطمه عمرانی؛ «حجاب بی حجاب» نوشته محمدرضا زائری، توسط پریسا یعقوبی؛ «کشف حجاب» نوشته فاطمه حیدریان، توسط مرضیه بخشنده؛ «رسائل حجابیه» نوشته رسول جعفریان، توسط زهرا نظیری؛ «حجاب در فرهنگ اسلامی» نوشته سید حمید میرخندان، توسط سمیه رضایی و «حجاب» نوشته مهدی مهرریزی، توسط مریم هاشمی با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.


منبع: اراک
 
تعداد بازديد اين صفحه: 134
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما