طرح اوقات فراغت در کتابخانه علامه طباطبایی محلات آغاز شد به مناسبت فرا رسیدن ایام تابستان، طرح اوقات فراغت در کتابخانه علامه طباطبایی شهر محلات آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، به مناسبت فرا رسیدن ایام تابستان جهت پر کردن اوقات فراغت کودکان با کتاب و مطالعه، کتابخانه عمومی علامه طباطبایی شهر محلات کارگاه های مختلف و متنوعی در نظر گرفته است. این کارگاه ها عبارتند از نقاشی و خلاقیت، مهارت خواندن، کاردستی و کلاژ، بازی های خلاقانه، قصه گویی، شعر خوانی، و شاهنامه خوانی.
در اولین روز از این کارگاه ها برای کودکان کتاب «شیر کتابخانه» تالیف میشل نودسن، بلند خوانی شد. در این داستان مسئله رعایت کردن قوانین و مقررات با شگرد جدیدی مطرح شده است. گره داستان با حضور یک شیر در یک کتابخانه آغاز و با همکاری و شرکت او در کارهای کتابخانه ادامه و موجب شگفتی همه می شود. درون مایه تربیتی-شناختی داستان و چاشنی طنز آن، موضوع علاقه کودکان به قصه گویی و کتاب خوانی و از همه مهم تر آشنایی با مقررات کتاب خانه را به زیبایی بیان کرده است. تصاویر رنگی و  پویا، خواننده را در فضای داستان قرار می دهد.
 در پایان نیز کودکان نقاشی های خلاقانه خود را به تصویر کشیدند.منبع: محلات
 
تعداد بازديد اين صفحه: 112
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما