ا

ا

ا

ا

ا

ا

ا
فعالیت های کتابخانه حضرت ولیعصر(عج) ساوه در هفته اول دی همزمان با هفته اول دی، فعالیت های فرهنگی به همت کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
1
معرفی کتاب «عصر طلایی دایناسورها» در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با حضور دانش آموزان دبستان پسرانه شهید جعفری شهر ساوه، کتاب «عصر طلایی دایناسورها» در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) معرفی و جمع خوانی شد.
در این بازدید علی چمرلو، مسئول کتابخانه ولیعصر(عج) مطالبی را در خصوص خدمات کتابخانه و نحوه عضویت  ارائه نمود و در ادامه کتاب «عصر طلایی دایناسورها» نوشته عرفان خسروی را به دانش آموزان معرفی کرد.
چمرلو در خصوص این کتاب گفت: در این کتاب با انواع دایناسورها، زمان زندگی، محل‌‎های زندگی، دلایل انقراض آنها و بسیاری اطلاعات دیگر درباره این موجودات شگفت‌انگیز آشنا می‌‌شوید.
وی افزود: کسی که کتاب «عصر طلایی دایناسورها» را می‌خواند، به جز کسب اطلاعاتی جالب درباره دایناسورها، با ارزش تنوع زیستی، خطر انقراض حیات وحش و برخی از مشکلاتی که محیط زیست ما را تهدید می‌کنند، آشنا می‌شود.

*
2
کارگاه خوشنویسی در کتابخانه ولیعصر(عج) شهر ساوه
با حضور جمعی از دانش آموزان شهر ساوه، کارگاه آموزش خوشنویسی در کتابخانه عمومی ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
3
برپایی سفره شب یلدا در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
به مناسبت فرار رسیدن شب یلدا که یکی از کهن ترین جشن های ایرانیان است، مراسم قصه گوئی برای اعضاء کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه اجرا شد.
طیبه رحیمی، کتابدار کتابخانه حضرت ولیعصر(عج) گفت: در این مراسم با برپایی سفره شب چله، می خواستیم خاطره یلدا برای اعضاء رنگی از کتاب و کتابخانه باشد و طی آن از کتاب «قصه هایی برای کودکان» داستان برای کودکان قرائت شد.

منبع: ساوه
 
تعداد بازديد اين صفحه: 113