نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

نیم ور

ا
فعالیت‌های کتابخانه عمومی امام صادق(ع) شهر نیم ور در هفته کتاب همزمان با هفته کتاب، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی امام صادق(ع) شهر نیم ور برگزار شد.

*
1
مراسم بزرگداشت کتاب و کتابخوانی در کتابخانه امام صادق(ع) نیم ور
با همکاری حوزه بسیج شهید مطهری شهر نیم ور، مراسم بزرگداشت  کتاب و کتابخوانی در کتابخانه عمومی امام صادق(ع) برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام صحرایی، مسئول عقیدتی سیاسی سپاه محلات در مورد اهمیت کتاب و کتابخوانی در جامعه سخنرانی کرد. در ادامه نیز با حضور مسئولین شهر نیم ور، از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی که به مناسبت اربعین حسینی و هفته دفاع مقدس برگزار شده بود، با اهدای جوایزی تجلیل شد.

*
2
دیدار و گفتگو با امام جمعه شهر نیم ور محلات
به مناسبت هفته کتاب، فهیمه محسنی، مسئول کتابخانه عمومی امام صادق(ع) به همراه کاظم ترابی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان محلات با حجت الاسلام لطفی، امام جمعه شهر نیم ور دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان محلات ضمن ارائه آمار و اطلاعات کتابخانه امام صادق (ع) شهر نیم ور از امام جمعه این شهر بابت اهمیت دادن به موضوع کتاب و کتابخوانی حضور منظم در جلسات انجمن تقدیر و تشکر کرد. حجت الاسلام لطفی نیز ضمن تقدیر از فعالیتهای انجام شده خواستار برگزاری برنامه های بیشتر فرهنگی در شهر نیم ور شد.

*
3
بازدید نوآموزان شهر نیم ور از کتابخانه امام صادق(ع)
همزمان با هفته کتاب، نوآموزان پیش‌دبستانی شهید ملاعلی اکبری شهر نیم ور از کتابخانه عمومی امام صادق(ع) بازدید کردند. در این برنامه کودکان ضمن آشنایی با بخشها و خدمات مختلف کتابخانه، در برنامه جمع خوانی کتاب‌های «شیر کتابخانه»، «بهترینها توی دنیا» و «دسته گل الاغک» شرکت کردند.

*
4

قصه گویی برای کودکان در کتابخانه امام صادق(ع) نیم ور
به مناسبت هفته کتاب، برنامه قصه گویی برای کودکان در کتابخانه عمومی امام صادق(ع) شهر نیم ور برگزار شد. در این برنامه که با حضور مادران و کودکان برگزار شد، دو داستان از کتاب «قصه گویی» نوشته زهره پریرخ توسط یکی از مربیان شهر نیم ور خوانده شد و در ادامه نقاط قوت و ضعف قصه‌ها و شیوه قصه گویی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

*
5

کارگاه آموزشی «مادران قصه گو» در کتابخانه امام صادق(ع) نیم ور
به مناسبت هفته کتاب و با حضور زنان خانه دار شهر نیم ور، کارگاه آموزشی «مادران قصه گو» در کتابخانه عمومی امام صادق(ع) برگزار شد. در این کارگاه زهرا جوادی، کتابدار شهرستان محلات نکاتی پیرامون انتخاب کتاب مناسب برای رده سنی مختلف فرزندان بیان کرد و موارد لازم برای قصه گویی کودک به مادران را آموزش داد.

*
6

نشست کتاب‌خوان کودک و نوجوان در شهر نیم ور
به مناسبت هفته کتاب، نشست کتاب‌خوان کودک و نوجوان در کتابخانه عمومی امام صادق(ع) شهر نیم ور برگزار شد.
در این نشست ۶ تن از اعضاء به معرفی کتابهای «مطلقا تقریبا» اثر لیسا گرف، «جزیره افسونگر» نوشته فریبا کلهر، «برادر شجاع» نوشته محسن نساجی، «حیات پاکان» اثر مهدی محدثی، «سبد سبد آرزو» نوشته مسلم ناصری و «پیامبر و قصه هایش» نوشته غلامرضا حیدری ابهری پرداختند.

*
7

معرفی کتاب زندگی علامه طباطبایی در کتابخانه امام صادق(ع)
همزمان با هفته کتاب و با حضور اعضای فعال کتابخانه امام صادق(ع)، کتاب «زندگینامه و شخصیت علامه طباطبایی» نوشته جابر تواضعی در شهر نیم ور معرفی شد.

*
8

بازدید دانش آموزان دبستانی از کتابخانه امام صادق(ع) نیم ور
به مناسبت هفته کتاب، دانش آموزان کلاس اول و سوم دبستان شهید ملاعلی اکبری شهر نیم ور از بخش‌های مختلف کتابخانه عمومی امام صادق(ع) بازدید کردند. همچنین در این بازدید ۲ عنوان کتاب از سری کتابهای «من متشکرم» توسط معلم مدرسه برای دانش آموزان خوانده شد.
*
9

بازدید نوآموزان مهد کودک شکوفه های نور از کتابخانه امام صادق(ع)نیم ور
به مناسبت هفته کتاب، نوآموزان مهد کودک شکوفه های نور شهر نیم ور از کتابخانه عمومی امام صادق(ع) بازدید و در برنامه قصه گویی از سری کتاب‌های «شکوفه ها» و شعرخوانی شرکت کردند.

منبع: محلات
 
تعداد بازديد اين صفحه: 204