آجرلو

آستانه

آستانه
فعالیت‌های کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهر آستانه علوی در هفته کتاب همزمان با هفته کتاب، ویژه برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه امیرالمومنین(ع) شهر آستانه علوی برگزار شد.

*
1
بازدید مسئولین شهر آستانه از کتابخانه امیرالمومنین(ع)
به مناسبت هفته کتاب، حجت الاسلام فاطمی، امام جمعه آستانه؛ یعقوبی، شهردار؛ صفری، ریاست شورای اسلامی شهر آستانه؛ جمشیدی، بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین از کتابخانه عمومی حضرت امیرالمومنین(ع) بازدید کردند.
طی این بازدید محسن ساریخانی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند ضمن تبریک به مناسبت هفته کتاب به ارایه گزارش از وضعیت موجود کتابخانه از جمله آمار کتب موجود و تعداد اعضاء پرداخت.
در ادامه نیز مسئولین بازدیدکننده ضمن تقدیر از زحمات کتابداران، در خصوص تقویت جنبه های فرهنگی کتابخانه و ترویج کتابخوانی در شهر آستانه نکاتی را بیان کردند.

*
2
بررسی فواید مطالعه در نشست کتابخانه امیرالمومنین(ع) آستانه
به مناسبت هفته کتاب و با حضور اعضای نوجوان، نشست بررسی فواید مطالعه و کتابخوانی در کتابخانه عمومی امیرالمومنین(ع) شهر آستانه برگزار شد.
در این نشست صمیمی محسن توکلی، کتابخانه امیرالمومنین(ع) به بررسی فواید کتابخوانی و بیان ارجحیت کتابخوانی بر فضای مجازی پرداخت.
توکلی ضمن بررسی علت وجود کتاب و کتابخانه گفت: کتاب برای انتقال اطلاعات، تجربیات و همچنین سرگمی ابزاری مناسب می باشد و مطالعه کتاب موجب تقویت ذهن می شود.
در این نشست پیرامون تفاوت کتابخانه با فضای دیگر همانند پارک پرسش های مطرح و به بررسی نظرات افراد شرکت کننده پراخته شد.

منبع: شازند
 
تعداد بازديد اين صفحه: 212