معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج
فعالیت های کتابخانه عمومی معراج شهر خنداب در هفته دوم دی همزمان با هفته دوم دی، برنامه‌های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی معراج شهر خنداب برگزار شد.

*
1
کارگاه سبک زندگی ایرانی–اسلامی در کتابخانه معراج خنداب
با حضور بانوان شهر خنداب، کارگاه سبک زندگی ایرانی–اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام دهنوی، کارشناس برنامه تلویزیونی گلبرگ در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی معراج برگزار شد.
در این  کارگاه حجت الاسلام دهنوی نکاتی را پیرامون آشنایی زوجین قبل از ازدواج، ملاک‌های انتخاب همسر و آداب زندگی زناشویی بیان کرد و درباره رفتار متقابل والدین و کودکان بحث و گفتگو کرد.

*
2
برگزاری کارگاه آشنایی با بیماری ایدز کتابخانه معراج خنداب
با حضور جمعی از شهروندان، کارگاه آموزشی آشنایی با بیماری ایدز و راههای انتقال HIV ، در در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی معراج برگزار شد.
در این کارگاه علی حسینی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خنداب اقدام به تشریح بیماری ایدز و راه های انتقال آن نمود و  پیرامون مضرات و راه های پیشگیری این بیماری مطالبی را مطرح کرد.

*
3
کارگاه صیانت از حقوق شهروندی در کتابخانه معراج خنداب
با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان خنداب، کارگاه آشنایی با حقوق شهروندی در سالن اجتماعات کتابخانه عومی معراج برگزار شد.
در ابتدای این کارگاه پیرامون راه های ترویج کتابخوانی در بین خانواده ها نکاتی بیان شد و در ادامه خدمات و فعالیت‌های کتابخانه عمومی معراج به شرکت کنندگان معرفی شد.

*
4
آشنایی با سبک زندگی شهدا در کتابخانه معراج خنداب
دانش آموزان دبیرستان ارشاد شهر خنداب ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه عمومی معراج، در برنامه معرفی سیره و سبک زندگی شهداء شرکت کردند.

منبع: خنداب
 
تعداد بازديد اين صفحه: 110