معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج

معراج
فعالیت‌های کتابخانه عمومی معراج شهر خنداب در هفته کتاب همزمان با هفته کتاب، برنامه‌های فرهنگی متنوع در کتابخانه عمومی معراج خنداب شهر خنداب برگزار شد.

*
1
دیدار کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب با فرماندار
به مناسبت هفته کتاب، کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان خنداب با عبدالرضا حاجی علی بیگی، فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
فرماندار شهرستان خنداب در این نشست صمیمی از زحمات کتابداران شهرستان تقدیر کرد و گفت: فرهنگ کتابخوانی باید در جامعه همگانی شود لذا استفاده از فناوری های نوین نرم افزاری در کتابخانه های عمومی امری ضروریست.

*
2
بازدید دانش آموزان مدرسه شهید رجایی خنداب از کتابخانه معراج
به مناسبت هفته کتاب، دانش آموزان آموزشگاه شهید رجائی شهر خنداب از کتابخانه عمومی معراج بازدید کردند و با شرایط عضویت و خدمات کتابخانه آشنا شدند.

*
3
دیدار کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب با امام جمعه شهر خنداب
به مناسبت هفته کتاب، کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب با حجت الاسلام جناب موسوی زمانی امام جمعه شهر خنداب دیدار کردند.
در این جلسه میلاد احمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب به ارائه گزارش از وضعیت کتابخانه‌های عمومی و تشریح اقدامات صورت گرفته در راستای اشاعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی پرداخت و امام جمعه شهر خنداب نکاتی را پیرامون تقویت فعالیتهای کتابخانه های عمومی در سطح جامعه بیان کرد.

*
4
نشست کتاب خوان در کتابخانه معراج شهر خنداب برگزار شد
به مناسبت هفته کتاب، نشست کتاب خوان با حضور فرماندار خنداب و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی معراج برگزار شد.
در ابتدای این نشست، مسئولین شهرستان خنداب به ایراد سخنرانی پیرامون مسئله کتاب و کتابخوانی پرداختند و در ادامه دانش آموزان کتاب های مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشتند.
در این نشست «مجموعه اشعار مشیری» نوشته فریدون مشیری، توسط فاطمه کرمی؛ «آینه های ناگهان» نوشته قیصر امین پور، توسط زهرا سلیمانی ؛ «آن ها» نوشته فاضل نظری، توسط زهرا رضایی و «آینه در آینه» نوشته هوشنگ ابتهاج، توسط زینب نعیمی معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

*
5
سخنرانی رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب در نماز جمعه
میلاد احمدی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خنداب در نماز جمعه شهر خنداب حضور یافت و به ایراد سخنرانی پیرامون ترویج کتاب و کتابخوانی و اقدامات کتابخانه‌های عمومی شهرستان پیش از خطبه های نماز جمعه پرداخت.

*
6
نشست کتاب‌خوان دانش آموزی در کتابخانه معراج
با حضور دانش آموزان مدرسه دخترانه معصومیه شهر خنداب، نشست کتاب‌خوان دانش آموزی در کتابخانه عمومی معراج برگزار شد.
در این نشست «الی و اکان» نوشته هربرت گونتر، توسط راضیه اکبری؛ «بوستان و گلستان سعدی» نوشته سعدی، توسط محدثه نوری؛ «قصه های بوستان و گلستان» نوشته سعدی، توسط زهرا سلیمی  و «ذبیح الله  بهاری» نوشته حمیدرضا اردلان، توسط نرگس خادمی معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

منبع: خنداب
 
تعداد بازديد اين صفحه: 187