قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام

قائم مقام
فعالیت‌های کتابخانه عمومی قائم مقام فراهانی شهر فرمهین در هفته کتاب همزمان با هفته کتاب، برنامه‌های فرهنگی متنوع در کتابخانه عمومی قائم مقام فراهانی شهر فرمهین برگزار شد.

*
1
بازدید دانش آموزان از کتابخانه قائم مقام شهر فرمهین
به مناسبت هفته کتاب، دانش آموزان مدارس شهر فرمهین از کتابخانه عمومی قائم مقام فراهانی بازدید کردند.
در این بازدید بخش های مختلف کتابخانه و شرایط کتابخانه توسط ربابه تلخابی، کتابدار کتابخانه قائم مقام به کودکان شرح داده شد و در پایان نیز کتاب «شیر کتابخانه» به نویسندگی میشل نودسن با ترجمه محبوبه نجف خانی معرفی شد .

*
2
معرفی کتاب «قصه ما مثل شد» در مدرسه حقیقت فرمهین
به همت کتابخانه قائم مقام فراهانی، کتاب «قصه ما مثل شد» نوشته محمد میرکیانی در مدرسه ابتدایی حقیقت شهر فرمهین معرفی شد.
ربابه تلخابی، کتابدار کتابخانه قائم مقام فراهانی گفت: در سرزمین ما ایران قصه های خواندنی و دلپذیر که از روزگاران گذشته به یادگار مانده، بسیار است  ولی قصه هایی که مثل شده اند، طعم و مزه دیگری دارند.
تلخابی افزود: با توجه به کاربرد ضرب المثل ها در گفت و گوهای عامیانه و به علت محبوبیت ضرب المثل دربین عموم مردم، برآن شدیم کتاب «قصه ما مثل شد» را برای دانش آموزان مدرسه حقیقت معرفی کنیم .

*
3
جمع خوانی کتاب «شیر کتابخانه» در مدرسه متقین فرمهین
به همت ربابه تلخابی، کتابدار کتابخانه قائم مقام فراهانی، کتاب «شیر کتابخانه» برای دانش آموزان پایه دوم ابتدایی مدرسه متقین شهر فرمهین معرفی شد.

*
4
قصه گویی برای کودکان در مدرسه حقیقت شهر فرمهین
به مناسبت هفته کتاب و به همت ربابه تلخابی، کتابدار کتابخانه قائم مقام فراهانی، برنامه قصه گویی برای کودکان در مدرسه حقیقت شهر فرمهین برگزار شد.
تلخابی در خصوص این برنامه گفت: کشورمان ایران سرزمین قصه هاست و از آنجا که ذوق، سلیقه و روحیات کودکان ایرانی از دیرباز تا به امروز با انواع قصه ها خو گرفته است، برآن شدیم به بیان ساده و کودکانه یکی از قصه های پرطرفدار کودکانه با عنوان پینه دوز مهربان را برای کودکان پیش دبستانی مدرسه ابتدایی حقیقت قصه گویی کنیم.

منبع: فراهان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 183