سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان

سلمان
فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه عمومی سلمان ساوجی در هفته کتاب به مناسبت هفته کتاب، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی سلمان ساوجی شهر ساوه برگزار شد.

*
1
نشست کتاب‌خوان شاعران جوان در شهر ساوه برگزار شد
به مناسبت هفته کتاب و با حضور شاعران جوان، نشست کتاب خوان در کتابخانه عمومی سلمان ساوجی برگزار شد.
در این نشست «شبهای پیشاور»، نوشته محمد سلطان الواعظین؛ «خسرو و شیرین» نوشته نظامی؛ «امام حسین(ع) این گونه بود» نوشته جعفر شوشتری؛ «تمام آنچه که هرگز به تو نگفتم» نوشته سلست اینگ؛ «صد سال تنهایی» نوشته گابریل گارسیا مارکز معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

*
2
بازدید هنرجویان مدرسه نام آوران ساوه از کتابخانه سلمان ساوجی
به مناسبت هفته ی کتاب، جمعی از هنرجویان مدرسه نام آوران شهر ساوه از کتابخانه سلمان ساوجی بازدید کرده و پس از آشنایی با بخش‌های مختلف، از نحوه امانت،عضویت و استفاده از کتابخانه اطلاعاتی را کسب کردند.
همچنین دانش آموزان در کارگاه توجیهی با موضوع کتاب و کتابخوانی شرکت کرده و توضیحاتی توسط زهره طالب حقیقی، مسئول کتابخانه سلمان ساوجی پیرامون تندخوانی، شیوه صحیح مطالعه و شیوه های تقویت حافظه و یادگیری ارائه شد.

*
3
نشست کتاب‌خوان ویژه نابینایان در شهر ساوه برگزار شد
به مناسبت هفته کتاب، نشست کتاب‌خوان ویژه نابینایان در کتابخانه عمومی سلمان ساوجی شهر ساوه برگزار شد
در این نشست «جاذبه و دافعه حضرت علی(ع)»، نوشته مرتضی مطهری؛ «حضرت فاطمه زهرا(س)» نوشته مهدی رحیمی؛ «زارا عشق چوپان»، نوشته محمد قاضی؛ «مائده دختری از عراق» نوشته جسین ساسون؛ «شاهزاده خانم» نوشته جسین ساسون و «جشن پتو» نوشته عبدالرحیم سعیدی راد معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

*
4
مسابقه رنگ آمیزی در کتابخانه سلمان ساوجی
جمعی از دانش آموزان مدرسه بشرا به مناسبت هفته کتاب از بخش کودک کتابخانه سلمان ساوجی بازدید کردند و ضمن آشنایی با فعالیت های کتابخانه، در مسابقه رنگ آمیزی به رقابت پرداختند.

*
5
بازدید دانش آموزان مدرسه شهید پیران ساوه از کتابخانه سلمان ساوجی
دانش آموزان مدرسه شاهد شهید پیران شهر ساوه طی دو نوبت از کتابخانه عمومی سلمان ساوجی بازدید کردند و با خدمات کتابخانه آشنا شدند.
همچنین دانش آموزان در مسابقه نقاشی، برنامه جمع خوانی کتاب هفت خوان رستم، برنامه معرفی کتاب اطلس نبردهای ایران، مسابقه خاطره نویسی با عنوان حرف های یواشکی با کتاب نیز شرکت کردند.
*
6

نشست کتاب‌خوان ویژه آثار علامه طباطبایی در ساوه
به مناسبت هفته کتاب و با حضور طلاب حوزه علمیه بانوان شهر ساوه، نشست کتاب‌خوان با محوریت معرفی آثار علامه طباطبایی در کتابخانه عمومی سلمان ساوجی برگزار شد.
در این نشست «رسالت تشیع در دنیای امروزی»، «مباحثی در وحی و قرآن»، «زن در قرآن»، «شیعه در اسلام»، «اندیشه های بنیادی اسلامی»، «معنویت تشیع» و «تفسیر المیزان» از آثار علامه محمدحسین طباطبایی معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

*
7
قصه گویی از کتاب «شیر کتابخانه» در کتابخانه سلمان ساوجی
جمعی از نوآموزان پیش دبستانی بشری و مهد کودک امین شهر ساوه از بخش کودک کتابخانه سلمان ساوجی بازدید کرده و به عضویت کتابخانه درآمدند.
قصه گویی از کتاب «شیر کتابخانه» توسط کتابداران و شعر خوانی توسط نوآموزان از جمله برنامه های این بازدید بود.

*
8
معرفی کتاب برای کودکان در کتابخانه سلمان ساوجی ساوه
نونهالان مهدکودک و پیش دبستانی شادلی شهر ساوه از کتابخانه سلمان ساوجی بازدید و با خدمات و بخشهای مختلف این کتابخانه آشنا شدند.
همچنین در این بازدید سعیده سادات مداحی، کتابدار کتابخانه سلمان ساوجی به معرفی کتاب «فلفل نبین چه ریزه» برای کودکان پرداخت.

*
9
جمع خوانی کتاب «پیامبر(ص) و قصه هایش» در کتابخانه سلمان ساوجی ساوه
با حضور کودکان مدرسه ابتدایی شاهد شهر ساوه، برنامه جمع خوانی کتاب «پیامبر(ص) و قصه هایش» در بخش کودک کتابخانه عمومی سلمان ساوجی برگزار شد.

*
10
برگزاری نشست کتاب‌خوان در مدرسه شایستگان ساوه
به مناسبت هفته کتاب و به همت کتابخانه سلمان ساوجی، نشست کتاب‌خوان در مدرسه دخترانه شایستگان شهر ساوه برگزار شد.
در این نشست «هشت کلید»، نوشته سوزان لافلور؛ «ماتیلدا» نوشته رولد دال؛ «الیور تویست» نوشته چارلز دیکنز؛ «رافینا و شنل سیاه» نوشته رابرت بیتی؛ «زنان کوچک» نوشته لوییز امی آلکات؛ «سیزده دلیل برای اینکه ...» نوشته جی اشر و «جیمز و هلوی غول پیکر» نوشته رولد دال معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

*
11
معرفی کتاب برای دانش آموزان در کتابخانه سلمان ساوجی ساوه
به مناسبت هفته کتاب، دانش آموزان دبیرستان دخترانه قدسیه شهر ساوه از کتابخانه عمومی سلمان ساوجی بازدید کردند.
در این بازدید سعیده مداحی، کتابدار کتابخانه سلمان ساوجی ضمن معرفی کامل بخش های مختلف، شرایط عضویت در کتابخانه را نیز برای دانش آموزان بیان کرد و در ادامه کتاب «کلیدهای یادگیری» و «سنن النبی» به بازدیدکنندگان معرفی شد.

منبع: ساوه
 
تعداد بازديد اين صفحه: 195