محلات

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی

مقدسی
فعالیت‌های کتابخانه آیت الله مقدسی شهر محلات در هفته کتاب به مناسبت هفته کتاب، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی آیت الله مقدسی شهر محلات برگزار شد.

*
1
برگزاری نشست کتاب‌خوان با موضوع کاهش آسیبهای اجتماعی در محلات
به همت مریم انصاری، کتابدار کتابخانه آیت الله مقدسی محلات، نشست کتاب‌خوان با موضوع کاهش آسیبهای اجتماعی در حوزه فضای مجازی و ایمن سازی نسل نوجوان و جوان کشور در برابر تهاجمات فرهنگی دنیای غرب در شهر محلات برگزار شد.
در این نشست «مراقبت از نوجوانان»، نوشته دونالد.ای.گریدانوس، توسط الینا اکبری پور؛ «هفت عادت نوجوانان موفق» نوشته شون کاوی، توسط هدی براتی؛ «خانواده مسلمان و فضای مجازی» نوشته سعیدرضا عاملی، توسط فاطمه ملکی؛ «هجوم خاموش» نوشته سید محمد سقازاده و حمزه کریم خانی، توسط سحر سلیمی؛ «شبیخون فرهنگی» نوشته احمد طهماسبی، توسط آیناز رضایی و «جوان و نیروی چهارم زندگی» نوشته محمدرضا شرفی، توسط فاطمه احمدیان معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

*
2
جمع خوانی کتاب «فرزندان ایرانیم» در کتابخانه آیت الله مقدسی محلات
همزمان با هفته کتاب، جمعی از نوجوانان شهر محلات، در کتابخانه عمومی آیت الله مقدسی در کتابخانه حضور یافتند و به جمع خوانی کتاب «فرزندان ایرانیم» نوشته داوود امیریان پرداختند
در این برنامه مریم انصاری،  کتابدار کتابخانه آیت الله مقدسی به ایراد توضیحاتی در باره محتوای کتاب و دیگر آثار داوود امیریان در حوزه ادبیات نوجوان پرداخت.

*
3
بازدید بانوان جمعیت هلال احمر شهر محلات از کتابخانه آیت الله مقدسی
همزمان با هفته کتاب، جمعی از بانوان جمعیت هلال احمر شهرستان محلات از کتابخانه عمومی آیت الله مقدسی بازدید کردند.
در این بازدید توضیحاتی پیرامون آشنایی با خدمات و چگونگی عضویت در کتابخانه توسط داود رضائی، مسئول کتابخانه آیت الله مقدسی برای بانوان بازدیدکننده ارایه شد.

*
4
جمع خوانی کتاب «هیچ کس جرئتش را ندارد» در کتابخانه آیت الله مقدسی محلات
در آخرین روزهای هفته کتاب، جمعی از نوجوانان عضو کتابخانه آیت الله مقدسی گردهم آمدند و به جمع خوانی «هیچ کس جرئتش را ندارد» نوشته حمیدرضا شاه آبادی پرداختند.
مریم انصاری، کتابدار کتابخانه آیت الله مقدسی گفت: این کتاب داستان نوجوانانی است که برای کمک به دوستی که پدربزرگش بیمار است به دنبال او میروند و اتفاقاتی ترسناک رقم می‌خورد و در نهایت داستان به آغاز جنگ تحمیلی گره میخورد،
انصاری افزود: فضای این اثر تفاوتهای زیادی با سایر رمانهای نوجوان دارد و ویژگی اصلی آن، پرداختی جدید از زاویه ای تازه به مضمون جنگ است.
*
5

بازدید دانش آموزان مدرسه شاهد از کتابخانه آیت الله مقدسی
همزمان با هفته کتاب، دانش آموزان مدرسه شاهد شهر محلات با حضور در کتابخانه عمومی آیت الله مقدسی، در مسابقه نقاشی و برنامه جمع‌خوانی کتاب شرکت کردند.
*
6

نشست کتاب‌خوان در کتابخانه آیت الله مقدسی محلات برگزار شد
به مناسبت هفت کتاب و به همت مجتبی ملکی، کتابدار کتابخانه آیت الله مقدسی محلات، نشست کتاب‌خوان در شهر محلات برگزار شد.
در این نشست «ماه در چاه»، نوشته شهرام شفیعی، توسط فاطمه بهنام فر؛ «کشکول زرگر» نوشته امیر هادیزاده زرگر، توسط لیا ملک علی محمد؛ «افسانه های مشرق زمین» نوشته یوری کراسی، توسط سبا صمدی؛ «فصل درو کردن خرمن» نوشته محمدرضا بایرامی، توسط سپیده صمدی؛ «نوری در اتاق زیرشیروانی» نوشته شل سیلوراستاین، توسط شکیبا مرادی؛ «غریبه و دریا» نوشته جمال الدین اکرمی، توسط فاطمه ملکی معرفی و با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

*
7
دانش آموزان مدرسه خلیج فارس محلات از کتابخانه آیت الله مقدسی بازدید کردند
همزمان با هفته کتاب، جمعی از دانش آموزان مدرسه پسرانه خلیج فارس شهر محلات از کتابخانه آیت الله مقدسی بازدید کردند و با نحوه عضویت و چگونگی استفاده از کتابخانه توسط مریم انصاری، کتابدار این کتابخانه آشنا شدند.
در ادامه با حضور در بخش کودک یکی از مجموعه کتابهای «داستانهای شاهنامه» به نام ضحاک و اهریمن که توسط محمدرضا یوسفی بازآفرینی شده است، توسط یکی از دانش آموزان به زبان فارسی و انگلیسی برای جمع خوانده شد.

*
8
معرفی و قرائت کتاب در بخش کودک کتابخانه آیت الله مقدسی محلات
همزمان با هفته کتاب و به منظور آشنایی کودکان با محیط کتابخانه و علاقه مند کردن آنها به خواندن کتاب، تعدادی از کودکان عضو به همراه مادرانشان در کتابخانه آیت الله مقدسی حضور یافتند و با کتابهای مرتبط با بازی و سرگرمی در بخش کودک آشنا شدند
کودکان همچنین به انجام بازی و سرگرمی پرداختند و مریم انصاری، کتابدار کتابخانه آیت الله مقدسی کتابی را برای کودکان خواند و در ادامه بچه ها به کشیدن نقاشی پرداختند.

*
9
بازدید دانش آموزان مدرسه سیدآبادی از کتابخانه آیت الله مقدسی محلات
به مناسبت هفته کتاب، دانش آموزان مدرسه سیدآبادی شهر محلات از کتابخانه عمومی آیت الله مقدسی بازدید کردند. در این بازدید کودکان با بخشهای مختلف کتابخانه آشنا شدند.

*
10
برگزاری مسابقه نقاشی در کتابخانه آیت الله مقدسی شهر محلات
همزمان با هفته کتاب، جمعی از دانش آموزان مدرسه دخترانه سیدآبادی شهر محلات از کتابخانه آیت الله مقدسی بازدید کردند.
در این بازدید ابتدا توضیحاتی پیرامون چگونگی عضویت در کتابخانه توسط مریم انصاری، کتابدار کتابخانه برای دانش آموزان ارایه شد و در ادامه دانش آموزان به کشیدن نقاشی درباره کتاب و کتابخانه پرداختند.

*
11
بازدید دانش آموزان مدرسه ابریشمی کاشانی شهر محلات از کتابخانه آیت الله مقدسی
همزمان با هفته کتاب جمعی از دانش آموزان مدرسه ابتدایی ابریشمی کاشانی شهر محلات از کتابخانه عمومی آیت الله مقدسی بازدید کردند.
در این بازدید کودکان شهر محلات ضمن شرکت در برنامه قصه گویی، به کشیدن نقاشی درباره کتاب و کتابخانه پرداختند.
*
12

بازدید دانش آموزان پیش دبستانی گوهرشاد از کتابخانه آیت الله مقدسی محلات
دانش آموزان پیش دبستانی گوهرشاد شهر محلات با حضور کتابخانه آیت الله مقدسی، در برنامه قصه گویی و مسابقه نقاشی شرکت کردند.

*
13
بازدید دانش آموزان مدرسه عصمت محلات از کتابخانه آیت الله مقدسی
همزمان با هفته کتاب جمعی از دانش آموزان مدرسه دخترانه عصمت شهر محلات از کتابخانه عمومی آیت الله مقدسی بازدید کردند و با بخش های مختلف کتابخانه و چگونگی عضویت آشنا شدند
در این برنامه مریم انصاری، کتابدار کتابخانه به ایراد توضیحاتی پیرامون کتابهای رمان نوجوان موجود درکتابخانه و نویسندگان آنها پرداخت و در انتها کتاب «هیچ کس جرئتش را ندارد» را برای دانش آموزان قرائت کرد.

*
14
بازدید دانش آموزان پیش دبستانی دقت از کتابخانه آیت الله مقدسی
 به مناسبت هفته کتاب، دانش آموزان پیش دبستانی دقت شهر محلات از کتابخانه آیت الله مقدسی بازدید و در مسابقه نقاشی شرکت کردند.

منبع: محلات
 
تعداد بازديد اين صفحه: 198