آقابابایی

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری

شهید مطهری
فعالیت‌های کتابخانه شهید مطهری شهر مهاجران در هفته کتاب همزمان با هفته کتاب، برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر مهاجران برگزار شد.

*
1
کارگاه آموزشی روش‌های درست یادگیری در کتابخانه شهید مطهری مهاجران
به مناسبت هفته کتاب و با حضور دانش آموزان هنرستان دخترانه خوارزمی، کارگاه آموزشی روشهای درست یادگیری و مطالعه با محوریت کتاب «یادگیری خودآگاه در یادآوری فراآگاه» در کتابخانه  عمومی شهید مطهری شهر مهاجران برگزار شد.
در این کارگاه محسن ساکی، مدرس دانشگاه در خصوص روش‌های درست مطالعه و همچنین تغذیه صحیح جهت یادگیری بهتر مطالبی را ارایه کرد که با استقبال دانش آموزان همراه بود.

*
2
بازدید مسئولین بخش زالیان شازند از کتابخانه‌های عمومی
به مناسبت هفته کتاب، سعید طالبی، بخشدار زالیان؛ محمد رجاییان، شهردار مهاجران و جمعی از دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای شهرستان شازند از کتابخانه‌های عمومی بخش زالیان بازدید کردند.
در ابتدا مسئولین بخش زالیان در کتابخانه عمومی شهدای حصار و فر حضور پیدا کردند و پس از بازدید از بخشهای مختلف، با مسایل و مشکلات این کتابخانه آشنا شدند.
در ادامه نیز بازدید از کتابخانه عمومی شهید مطهری و کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) شهر مهاجران انجام گرفت و از خدمات کتابداران این دو کتابخانه تقدیر به عمل آمد.

*
3
قصه گویی برای کودکان پیش دبستانی در کتابخانه شهید مطهری مهاجران
با حضور دانش آموزان پیش دبستانی نیایش، پیش دبستانی مهر و مهتاب و پیش دبستانی غنچه های مهدوی شهر مهاجران، جلسات قصه گویی در کتابخانه عمومی شهید مطهری برگزار شد.
در این برنامه‌ها ضمن بازدید کودکان از بخش‌های مختلف، داستانهای زیبایی از کتابهای موجود در کتابخانه برای آن خوانده شد و در پایان مراسم از کودکان پذیرایی صورت گرفت.

*
4
مسابقه نقاشی برای کودکان در کتابخانه شهید مطهری مهاجران
با حضور کودکان مهدکودک دریا، مسابقه نقاشی ویژه هفته کتاب در کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر مهاجران برگزار و در پایان به 3 نفر از برندگان جوایزی اهدا شد.
*
5
بازدید دانش‌آموزان از کتابخانه شهید مطهری مهاجران
به مناسبت هفته کتاب، دانش‌آموزان مدارس دبیرستان دخترانه فرزانگان، دبیرستان پویا، دبیرستان زهرای اطهر، مدرسه امام علی(ع) و مدرسه امام حسن(ع) شهر مهاجران از کتابخانه عمومی شهید مطهری بازدید کردند.
در این بازدیدها بخش‌های مختلف کتابخانه و روشهای جستجوی کتاب در سامان توضیح داده شد و در پایان تعدادی از دانش آموزان به عضویت کتابخانه شهید مطهری درآمدند.

منبع: شازند
 
تعداد بازديد اين صفحه: 200