.

.

.

و

و

.

.

.
برنامه های فرهنگی کتابخانه شهدای سنجان در دهه مبارک فجر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، برنامه های فرهنگی دهه مبارک فجر به همت کتابخانه سنجان شهر اراک برگزار شد.

*
1
جلسه مشاوره ویژه نوجوانان در کتابخانه شهدای سنجان
به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، جلسه مشاوره ویژه نوجوانان با حضور کارشناس روانشناسی در کتابخانه عمومی شهدای سنجان شهر اراک برگزار شد و اعضای نوجوان پرسش‌های خود را با کارشناس در میان گذاشتند.

*
2
کارگاه خلاقیت ویژه کودکان و خردسالان در کتابخانه شهدای سنجان
با هدف آشنایی بیشتر کودکان با رنگ‌ها و نشانه‌های پرچم ایران، برنامه ساخت کاردستی‌ پرچم ایران در کتابخانه عمومی شهدای سنجان شهر اراک برگزارشد.
مرضیه بخشنده، مسئول کتابخانه شهدای سنجان گفت: یک سرگرمی جالب و هیجان انگیز برای کودکان، آشنا کردن آنها با نشانه‌های ملی کشورمان هست و آموزش رنگ‌های پرچم ایران باعث می‌شود کودکان بیشتر در مورد پرچم و معنا و مفهوم این رنگ‌ها مطالعه و تحقیق کنند.

*
3
کارگاه آموزشی مقابله با آسیب‌های اجتماعی در سنجان
همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کارگاه آموزشی مقابله با آسیب‌های اجتماعی به همت کتابخانه عمومی شهدای سنجان شهر اراک برگزارشد.
حجت الاسلام موسوی، کارشناس مسائل فرهنگی در این کارگاه گفت: والدین برای بهبود روابط خود با فرزندان نیاز به فراگیری مهارت های رفتاری دارند.
روشهای افزایش نیرومندی رفتارهای مطلوب، روش های ایجاد رفتارهای مطلوب تازه، روش‌های کاهش و حذف رفتارهای نامطلوب، روش‌های رفتاری والدین در برابر نافرمانی و لجبازی و مشکلات تحصیلی کودکان از جمله مباحث مطرح شده در این کارگاه آموزشی بود.
*
4

 


کارگاه آموزشی فرزندپروری در کتابخانه شهدای سنجان اراک
با حضور جمعی از بانوان شهر اراک، کارگاه آموزشی مهارت‌های فرزندپروری در کتابخانه عمومی شهدای سنجان برگزار شد
مرضیه بخشنده، مسئول کتابخانه شهدای سنجان گفت: ضرورت تربیت صحیح فرزندان و استفاده از تجارب ارزشمند تربیتی بر هیچ کسی پوشیده نیست ولی متاسفانه در بسیاری از خانواده‌ها مهارت‌ های لازم به فرزندان آموزش داده نمی شود که این موضوع به کاهش روحیه مسئولیت‌پذیری در فرزندان و مشکلات تربیتی متعدد منجر می شود.

منبع: اراک
 
تعداد بازديد اين صفحه: 135