ا

ا

ا
عیادت حجت الاسلام دانشی از نویسنده کتاب‌های دفاع مقدس مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از محسن صالحی حاجی آبادی، نویسنده کتاب‌های دفاع مقدس عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در منزل محسن صالحی حاجی آبادی، از این نویسنده کتاب‌های دفاع مقدس عیادت کرد.
حجت الاسلام دانشی ضمن گفتگو با این جانباز سرافراز، ابراز امیدواری کرد که هر چه زودتر کسالت‌ ایشان برطرف شود و آثار دیگری از این نویسنده در حوزه دفاع مقدس انتشار یابد.
محسن صالحی حاجی‌آبادی نویسنده مجموعه داستان طنز «اکبر کاراته» می باشد که دربرگیرنده داستانهایی کوتاه از خاطرات رزمندگان ایرانی در طول دوران جنگ هشت ساله بین ایران و عراق است.
صالحی حاجی آبادی در مجموعه کتاب های «اکبر کاراته» به بیان داستانها و حکایاتی در مورد صبر و مقاومت شهدا، ایثار و اخلاص آنان، مظلومیت و حقانیت آنان، شور و نشاط آنان در جبهه های جنگ، الگو گرفتن آنان از فرهنگ عاشورا، اخلاق اسلامی رزمندگان، عبادت و راز و نیاز آنان با خداوند متعال، عشق آنان به قرآن و اهلبیت(ع) و فرهنگ ولایت پرداخته است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 234