پست

پست

پست

پست

پست

پست
بازدید مدیر کل کتابخانه‌های عمومی از پست استان مرکزی مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با مدیر کل پست استان مرکزی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام دانشی، مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در دفتر کار محمد علی چراغی، مدیر کل پست استان مرکزی، با وی دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل پست استان مرکزی در این دیدار گفت: شرکت ملی پست بر اساس وظیفه ذاتی خود که امانتداری و ارسال مرسولات است و با توجه به مقبولیت بالای آحاد جامعه و ارتباط مستقیم با مردم، دارای ظرفیت بسیار خوبی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه است.  

چراغی افزود: پست با بهره گیری از امکانات  بروز و استفاده از فن‌آوری های نوین و نیاز سنجی از مشتریان در این چند سال اخیر، توانسته خدمات بسیار ارزنده ای در زمینه‌های مختلف به مردم  ارائه نماید.

وی با اشاره به زیرساخت‌های شبکه پستی و امکان دسترسی به اقصی نقاط کشور گفت: نگاه پست به امور فرهنگی، فارغ از مسائل اقتصادی است و معتقد هستیم منافع طولانی مدت جامعه مقدم بر منافع زودگذر و موقتی است.

مدیر کل پست استان مرکزی ضمن تشریح خدمات قابل ارائه پست به کتابخانه‌های عمومی ، بر نقش آفرینی موثر و کارآمد پست در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

حجت الاسلام دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی نیز با اشاره به همکاری پست در ارسال با تخفیف مرسولات فرهنگی به ویژه کتاب بیان داشت: پست از سال های دور، نقشی پررنگ در مبادلات فرهنگی در جهان داشته و ما باید از ظرفیت‌های این سازمان کهن، جهت ترویج کتاب و کتابخوانی استفاده نماییم.

دانشی پست را بهترین، مهمترین و قابل اعتماد ترین گزینه برای ارسال کتب و اسناد دانست و خواستار استقرار باجه پستی ویژه کتب در اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان شد.

در ادامه این دیدار حجت الاسلام دانشی به همراه مدیر کل پست استان از بخش‌های مختلف این سازمان به ویژه کتابخانه اداره کل پست استان مرکزی بازدید به عمل آوردند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 227