.
دیدار حجت الاسلام دانشی با امام جمعه و شهردار شهر مهاجران حجت الاسلام دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با امام جمعه و شهردار شهر مهاجران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در حاشیه بازدید از کتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند با حجت السلام نیکزاد امام جمعه و محمد رجاییان شهردار شهر مهاجران دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار که با حضور محسن ساریخانی رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان شازند و اعظم نوری رئیس اداره امور همکاریها صورت پذیرفت، پیرامون راهکارهای ترویج و توسعه کتابخوانی در شهر مهاجران از جمله توسعه سالن مطالعه کتابخانه شهید مطهری، افزایش منابع کتابخانه عمومی مهاجران، ایجاد ایستگاه مطالعه در رستوران مرکزی شهر و افزایش سطح همکاری شهرداری ها و ائمه جمعه با کتابخانه های عمومی شهرستان  بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است پس از این دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان به همراه امام جمعه و شهردار شهر مهاجران از کتابخانه عمومی شهید مطهری و کتابخانه بانوان حضرت زهرا(س) بازدید به عمل آوردند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 309