.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
فعالیت های کتابخانه فاضلین نراقی شهر نراق در هفته اول اسفند همزمان با هفته اول اسفند، برنامه های متنوع فرهنگی به همت کتابخانه عمومی فاضلین نراقی شهر نراق برگزار شد.

*
1
جلسه اخلاق فاطمی در کتابخانه فاضلین نراقی شهر نراق
به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و با حضور بانوان شهر نراق، جلسه اخلاق فاطمی در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی فاضلین نراقی برگزار شد.
در این برنامه فاطمه عبداللهی، مدرس حوزه علمیه شهر نراق به بیان فضیلت‌های اخلاقی حضرت زهرا(س) پرداخت و ابعاد شخصیتی ایشان را مورد بررسی قرار داد.

*
2
کارگاه آموزشی مهارت‌های فرزندپروری در کتابخانه فاضلین نراقی
با همکاری کتابخانه عمومی فاضلین نراقی و کانون سلامت محله بهنود، کارگاه آموزشی مهارت‌های فرزند پروری ویژه مادران در شهر نراق برگزار شد.
در این کارگاه مریم پوریزدان، کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلیجان به بررسی آسیب اجتماعی فضای مجازی بر زندگی کودکان و نوجوانان پرداخت.
پوریزدان همچنین به درصد استفاده از ماهواره توسط خانواده های ایرانی اشاره کرد و سیطره تدریجی ماهواره ها بر زندگی نوجوانان و غرق شدن نوجوانان در فرهنگ های بیگانه را مورد بررسی قرار داد.

*
3
معرفی کتاب «فرهنگنامه مشاغل» در کتابخانه فاضلین نراقی شهر نراق
به مناسبت پنجم اسفند ماه، روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس، برنامه معرفی و جمع خوانی کتاب «فرهنگنامه مشاغل» با حضور اعضای نوجوان کتابخانه عمومی فاضلین نراقی شهر نراق برگزار شد.
در این برنامه مریم قجری، مسئول کتابخانه فاضلین نراقی ضمن معرفی این کتاب به معرفی انواع رشته‌های مهندسی پرداخت و در پایان ساخت اوریگامی موشک را به اعضا آموزش داد.

منبع: دلیجان
 
تعداد بازديد اين صفحه: 80