.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
فعالیت های کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه در هفته دوم بهمن همزمان با هفته دوم بهمن، فعالیت های فرهنگی به همت کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
1
برگزاری جلسه حافظ خوانی در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با هدف آشنایی با ادبیات کهن ایران زمین، جلسه حافظ خوانی با حضور جمعی از اعضای فعال در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
2
جلسه مثنوی خوانی در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه برگزار شد
با حضور جمعی از اعضای پیشکسوت و دوستداران کتابخوانی، جلسه مثنوی خوانی در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

*
3
معرفی کتاب در جمع مادران خانه دار شهر ساوه
نشست هفتگی «باغبانان محبت» با حضور جمعی از مادران خانه دار شهر ساوه در کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) برگزار شد و در این جلسه کتاب «معماری عشق پایدار در زندگی زناشویی» نوشته مسعود راد معرفی و جمع خوانی شد.

*
4
بازدید دانش آموزان مدرسه سحر از کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
دانش آموزان مدرسه دخترانه سحر شهر ساوه، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج)، در برنامه معرفی کتاب و مسابقه نقاشی شرکت کردند.
در این بازدید طیبه رحیمی، کتابدار کتابخانه ولیعصر(عج) مطالبی در خصوص کتاب و کتابخوانی و شرایط عضویت در کتابخانه ارائه نمود و سپس مریم رسالت از شرکت دنیای سپید مطالبی را در خصوص تفکیک زباله‌های تر و خشک بیان کرد.
در ادامه نیز کتاب «راهنمای عملی بازیافت» به دانش آموزان معرفی شد و کودکان به کشیدن نقاشی با موضوع تفکیک زباله پرداختند.

*
5
برگزاری کلاس خوشنویسی در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
جمعی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه در کارگاه آموزشی خوشنویسی این کتابخانه شرکت کردند.

*
6
برگزاری کلاس نقاشی در کتابخانه ولیعصر(عج) ساوه
با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان، کلاس نقاشی و رنگ آمیزی در بخش کودک کتابخانه عمومی حضرت ولیعصر(عج) شهر ساوه برگزار شد.

منبع: ساوه
 
تعداد بازديد اين صفحه: 59