.

MPL_3.JPG

MPL_4.JPG

MPL_5.JPG

MPL_6.JPG

.
بازدید حجت الاسلام دانشی از کتابخانه‌‌های عمومی شهرستان اراک مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی از کتابخانه‌ های عمومی شهرهای اراک، ساروق و داودآباد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، حجت الاسلام عباس دانشی مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی با حضور در کتابخانه عمومی امام حسین(ع) شهر اراک با نظام آبادی مسئول این کتابخانه دیدار و گفتگو کرد.
در این بازدید که سعید صحتی رئیس اداره امور کتابخانه‌ها و کتابخوانی و علیرضا بهنام‌فرد رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اراک نیز حضور داشتند، پیرامون فرآیند رف خوانی، جشنواره کتابخوانی رضوی و مشکلات اصلی کتابخانه بحث و تبادل نظر شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از کتابخانه‌ عمومی شهدای شهر داودآباد از توابع شهرستان اراک نیز بازدید کرد و ضمن گفتگو با خسروی کتابدار این کتابخانه، در جریان فعالیت‌های فرهنگی و اقدامات کتابخانه قرار گرفت.
وی همچنین از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر داودآباد بازدید کرد و با خدمات فرهنگی این مرکز آشنا شد.
همچنین حجت الاسلام دانشی از کتابخانه عمومی کربلایی کاظم ساروقی شهر ساروق از توابع شهرستان اراک بازدید کرد و طی نشست صمیمی با گلشن زاده کتابدار این کتابخانه، در جریان مسائل و مشکلات موجود قرار گرفت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 214