.
جلسه هماهنگی آیین اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد جلسه هماهنگی آیین اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، جلسه هماهنگی آیین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، معاونین اداره کل و جمعی از کارشناسان ستادی برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی ضمن تشکر از کتابداران و همکاران کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی از استقبال پرشور شهروندان خبر داد و گفت: بر اساس گزارش های دریافتی و بازدیدهای به عمل آمده، آمار شرکت کنندگان در این دوره از جشنواره رضایت بخش بوده و امیدوارم عموم جامعه با سیره زندگی حضرت امام رضا(ع) بیش از پیش آشنا شده باشند.
وی افزود: فرصت شرکت در هشتمین جشنواره مسابقات کتابخوانی رضوی در بخش مکتوب پایان یافته است و آثار جمع آوری شده جهت داوری به نهاد کتابخانه‌های عمومی ارسال خواهد شد.
حجت الاسلام دانشی با اعلام تمدید مهلت شرکت در بخش الکترونیک هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: در پی استقبال گسترده از بخش الکترونیک هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی و استمرار این استقبال در روزهای اخیر، دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی، مهلت شرکت در بخش الکترونیک این جشنواره را تا پایان روز جمعه ۱۹ مرداد ماه تمدید کرده است.
وی گفت: آیین اختتامیه هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی استان مرکزی روز دوشنبه 5 شهریور همزمان با سالروز میلاد حضرت امام هادی(ع) و با حضور مسئولین استانی، کتابداران و جمعی از شرکت کنندگان و نفرات برگزیده استانی این مسابقه در اراک برگزار خواهد شد.
گفتنی است در این جلسه پیرامون زمان، مکان و نحوه برگزاری آئین اختتامیه جشنواره کتابخوانی رضوی استان مرکزی بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید به منظور باشکوه تر برگزار شدن این مراسم اقدامات لازم در اسرع وقت صورت پذیرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 379