حدادپور

حدادپور

حدادپور

حدادپور

حدادپور

حدادپور

حدادپور

حدادپور

حدادپور
1397/10/8 شنبه با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی و مؤسسه سفیران طلاییه اراک؛ نشست بررسی و جشن امضای کتاب «کف خیابون» برگزار شد نشست بررسی و جشن امضای کتاب «کف خیابون» نوشته محمدرضا حدادپور با حضور نویسنده اثر در شهر اراک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی و موسسه سفیران طلاییه شهر اراک، نشست بررسی و جشن امضای کتاب «کف خیابون» نوشته حجت الاسلام محمدرضا حدادپور جهرمی با حضور نویسنده اثر برگزار شد.

در این نشست که به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دی و با حضور حجت الاسلام عباس دانشی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، مجتبی خراجی، معاون اداری مالی شهرداری اراک؛ علی اسماعیلی، مدیرعامل انجمن کتاب‌فروشان جبهۀ فرهنگی انقلاب اسلامی و دوست داران کتاب و کتابخوانی برگزار شد،  محمدرضا حدادپور جهرمی گفت: قبل از اینکه نوشتن رمان‌هایم را آغاز کنم در عرصه فضای مجازی وارد شدم و پس از مدتی متوجه شدم باید در مسیری گام بردارم که ایده نویی داشته باشم.
حدادپور جهرمی افزود: رهبر معظم انقلاب در درس فقه شان از فضای مجازی به «قتلگاه» تعبیر کردند و نسبت به ولنگاری این فضا ابراز نگرانی کردند که با این تعابیر می‌ایست نیاز و ضرورت ورود اثرگذار تبلیغی به این فضا را بیش از پیش مدنظر قرار داد.
وی ادامه داد: باید توجه داشت با داشتن گوشی هوشمند و احساس تکلیف، ضرورتاً فعال فضای مجازی محسوب نمی‌شویم، حتی اگر فکر کنیم فعال و اثرگذاریم. چون این مهم علاوه بر علم، هنر و مهارت هم می‌خواهد که باید روش‌های آن تبیین شود وگرنه فضای مجازی صرفاً قتلگاه ذهن، چشم و روح و روان می‌شود.
این روحانی نویسنده اظهار داشت: در ابتدای کار، سه داستان نوشتم که در فضای مجازی با استقبال بسیاری روبرو شد و پس از آن از طرف یکی از  دانشگاه‌های کشور دعوت شدم و پیشنهاد چاپ کتاب را مطرح کردند.
حجت الاسلام حدادپور جهرمی گفت: با نگارش رمان‌های «حیفا» و «کف خیابون»، سعی کردم ژانری جدید به نام ادبیات امنیتی را پی ریزی کرده و با رویکرد مسائل امنیتی و استراتژیک، نکاتی جدید را به مخاطبان ارائه دهم.
وی ادامه داد: تمام مباحثی که در کتاب‌هایم مطرح شده، اطلاعات سوخته و آشکاری است که اگر کسی اهل مطالعه با رویکرد مسائل امنیتی باشد، این کلیدواژه‌ها را پیدا خواهد کرد.
این نویسنده جوان با بیان اینکه در عمر انقلاب شکوهمند اسلامی پیرامون ادبیات و رمان‌های امنیتی، کم کار شده است، تصریح کرد: این رمان‌ها دایره المعارفی درباره تمام دشمنان حال و آینده انقلاب است که به زودی با انتشار مجموعه‌های جدید کامل می‌شود. 


در پایان این نشست صمیمی نیز از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «کف خیابون» با حضور حجت الاسلام دانشی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است، گناه شناسی، حیفا، تب مژگان، کف خیابون، حجره پریا، دفترچه نیم سوخته یک تکفیری از جمله آثار حدادپور است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 229