.
1397/4/5 سه‌شنبه ویژه داوطلبان آزمون سراسری؛ برگزاری مسابقه «یک گام تا موفقیت» در کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی همزمان با آزمون سراسری دانشگاه‌ها، مسابقه «یک گام تا موفقیت» در کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی، همزمان با آزمون سراسری دانشگاه‌ها، مسابقه «یک گام تا موفقیت» ویژه داوطلبان کنکور سال ۹۷ در کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی برگزار خواهد شد.

اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان مرکزی در نظر دارد در قالب مسابقه سراسری استانی، اقدام به جمع آوری خاطرات، دلنوشته ها و تجربیات گران بهای داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۷ کند.

در متن فراخوان این مسابقه آمده است:

عضو محترم؛ فضای صمیمی این کتابخانه ماه‌هاست که شاهد تلاش و کوشش شما برای کسب موفقیت در آزمون سراسری دانشگاه‌ها که امروزه یکی از مهمترین مراحل زندگی هر جوان به شمار می‌آید، بوده است.

ما در این مدت تلاش کردیم کتابخانه، خانـه دوم شما باشد تا بتوانید در محیطی آرام، با بازخوانی آموخته‌های دوره تحصیلات متوسطه و مطالعه منابع جدید به اهداف علمی و آموزشی خود نائل آیید.

اینک خرسند خواهیم شد بعد از موفقیت در آزمون پیش رو، همچنان ما را از فیض حضور ارزشمندتان برخوردار و با نگاشتن خاطره، دلنوشته و تجربه خود در این مدت، ضمن شرکت در مسابقه «یک گام تا موفقیت» ما را در خدمت به علاقه مندان عرصه کتاب و کتابخوانی یاری نمایید.

داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۷ می‌توانند بهترین خاطره، دلنوشته یا تجربه خود را به صورت خلاصه و شیوا تا ۳۱ تیرماه در فرم‌های مسابقه ارائه نموده و پس از تکمیل به یکی از کتابخانه­‌های عمومی استان مرکزی تحویل دهند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 186