.

MPL_2.JPG

MPL_3.JPG

MPL_4.JPG

MPL_5.jpg
دیدار و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران به مناسبت هفته دولت همزمان با هفته دولت، حجت الاسلام دانشی به دیدار خانواده معظم شهدا و ایثارگر در شهر اراک رفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی، همزمان با هفته دولت، حجت الاسلام دانشی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی به دیدار خانواده معظم شهید غلامرضا تکلو بیغش و همچنین جانباز ایثارگر سید قاسم سجادیان در شهر اراک رفت.
حجت الاسلام دانشی در دیدار با مادر شهید غلامرضا تکلو بیغش گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از اسلام و تمامیت ارضی کشور، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.
دانشی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در دیدار با سیدقاسم سجادیان جانباز 50درصد جنگ تحمیلی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا بر ادامه راه آن‌ها در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد.
در این دیدارها لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مرکزی به خانواده معظم شهدا و ایثارگر تقدیم شد‎.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 227